výběrové řízení

Hledáme 2 průvodce nebo průvodkyně

Máte energii a zápał spolutvořit střední školu? Jste nebo se chcete stát moderním pedagogem?

5. 7. 2024| Klára Frkousová
Průvodci 2024 Úsměvy Min
Chybí nám dva parťáci do skvělého týmu průvodců-učitelů Střední ScioŠkoly Žižkov.
  • Průvodce zaměřený na JAZYKY - uvítáme angličtinu, španělštinu, češtinu či francouzštinu (něco z toho).
  • Průvodce se zaměření na PSYCHOLOGII či PEDAGOGIKU nebo MATEMATIKU nebo na TĚLOCVIK.
Pokud máte další zájmy, jako je sport, tanec, lyžování, matematika, podcasty, IT či cokoli jiného, zajímá nás to! Zároveň budete se studenty prožívat projektovou výuku, stanete se mentorem, konzultantem a spolutvůrcem inovativního vzdělávání pro 21. století.
Hledáme odvážné a zralé osobnosti. Lidi, kteří jsou otevření novým podnětům, jsou pozitivní, aktivní, morálně na výši, zodpovědní a svobodomyslní. Lidi, kteří dokážou svým zájmem nadchnout a nakazit ostatní a kteří se sami chtějí stále učit.
Podívejte se do sekce Volná místa nebo rovnou mrkněte na inzeráty  jazyky / psychologie atd. Pokud je to pro vás "to ono", zašlete nám materiály do 28. 8. Těšíme se.